O nas

Nasze Apartamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Największej w Polsce Stacji Narciarskiej TMR SZCZYRK
(https://www.szczyrkowski.pl)

TMR SZCZYRK jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.

Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.

Jest to jeden z największych kompleksów narciarskich w Polsce, składający się z dwóch stacji głównych Czyrna
(Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m.) i Solisko (Pośredni 990 m n.p.m). Czyrna-Solisko skupia 13 wyciągów o łącznej długości 7800 m. 13 tras narciarskich o łącznej długości 25 km jest dostosowanych do różnych poziomów umiejętności narciarzy. Dwie trasy, czarna „Bieńkula” oraz czerwona, „Golgota” posiadają homologację FIS. Dzięki zakupowi nowych armatek śnieżnych wszystkie nartostrady na terenie kompleksu będą sztucznie naśnieżane, a wprowadzenie maszynowego przygotowania tras pod wyciągami w znaczący sposób podniesie standard wyjazdu na stoki.

Do głównego centrum miasta jest ok. 2 km gdzie znajdują się sklepy, restauracja, puby i kawiarnie.

W bezpośrednim sąsiedztwie (200 m) znajduje się sztucznie naśnieżany, oświetlony stok z wyciągiem narciarskim „Krasnal”
i szkółką dla dzieci oraz osób uczących się jazdy na nartach i nie tylko. Jest również miejsce do jazdy na sankach i trasa do jazdy na pontonach.

W kwietniu 2011 r kompleks wyciągów narciarskich SON został sprywatyzowany
i przystąpiono do modernizacji wyciągów orczykowych na wyciągi kanapowe.

Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego (3 punkty do wyboru) i SKI serwis: 70 m
od domu

ZOBACZ KAMERY ONLINE ------> OGLĄDAJ

Wszystkie informacje pod numerem 601 712 464 lub 691 538 605
Created by: cdx.pl